به پایگاه اطلاع رسانی مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی خوش آمدید.
دوشنبه ٠٤ بهمن
مسيرجاري: صفحه اصلی > جرعه ای از زلال اخلاق 
جرعه اي از زلال اخلاق
 • برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
  معاونت فرهنگی تربیتی با همکاری تشکل فرهنگی بین المللی فاطمه الزهراء (س) مراسم جشن میلاد حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها را در روز یکشنبه در نمازخانه مجتمع برگزار کرد.

 • برگزاری جلسه پیش دفاع رساله دکتری احمد شفیعی نیا
  جلسه پیش دفاع رساله دکتری دانش پژوه آقای احمد شفیعی نیا دانشجوی رشته اندیشه معاصر مسلمین به زبان عربی برگزار شد.

 • مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی آزمون جامع تافل به زبانهای مختلف را برگزار می کند.
  مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی آزمون جامع زبانی (تافل) به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی ویژه خواهران و برادران را برگزار می‌نماید.

 • بازدید معاون محترم آموزش المصطفی (ص) حجت الاسلام دکتر جزایری و هیئت همراه از مجتمع
  حجت الاسلام و المسلمین دکتر جزایری معاون محترم آموزش نیز با بیان این که مجتمع زبان و فرهنگ یکی از ساحتهای جدی دانشی است و کاربرد آن در خارج از کشور حتی از بعضی از ساحتها بیشتر است؛ عنوان کردند ممکن است در بعضی از رشته ها در خارج از کشور حسیاستهایی وجود داشته باشد؛ ولی رشته های زبان و ادبیات، آن حساسیت را ندارد. و برای گسترش اهداف مبارک المصطفی، این نکته یک معبر خوبی می تواند باشد.

 • تجدید میثاق با شهدای دفاع مقدس
  همزمان با سالروز ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانشان مراسم میثاق با شهدا در مجتمع با حضور بر سر مزار شهید گمنام و گلزار شهدای قم برگزار شد.

آیت الله مجتبی تهرانی (ره) آیت الله جوادی آملی حسن زاده آملی شهید مطهری (ره) آیت الله مجتهدی تهرانی (ره) علامه طباطبائی (ره)
امام خمینی (ره) آیت الله میانجی (ره) آیت الله حق شناس (ره) آیت الله سید علی قاضی (ره) آیت الله بهجت (ره) آیت الله بهاالدینی (ره)

آرشيو سخنان اساتيد اخلاق: