به پایگاه اطلاع رسانی مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی خوش آمدید.
دوشنبه ٢٧ ارديبهشت
مسيرجاري: صفحه اصلی > اطلاعیه ها 
روز جهانی قدس یک خطر دائمی برای اسرائیل است
چرا روز جهانی قدس از اهمیت زیادی برخوردار است؟
حضرت امام خمینی (ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا مرحله جدیدی در همبستگی با مسئله فلسطین و مبارزه ملت فلسطین در سایه بیداری ملت های مسلمان و آزادیخواه در منطقه و جهان در برابر صهیونیست ها و استکبار جهانی آغاز شود.


فرا رسیدن روز معلم به همه اساتید معزز مبارک باد
.
بی شک روز معلم یادآور شکوه و عظمت مردان پاکباخته‌ای است که در طول تاریخ در عرصه تعلیم و تربیت زیباترین جلوه‌های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته‌اند.


ویژه نامه شب های قدر
بیان فضیلت احیای شبهای قدر
درباره سوره قدر, شب قدر, معناى قدر, تعیین شب قدر, تکالیف شب قدر و شیوه هاى بهره جویى از این شب بزرگ و ارتباط با خداوند مهربان, مطالب قابل اهمیتى وجود دارد, که به طور خلاصه بیان می شود .


انتشار مقاله دکتر محمد قربانپور دلاور معاون پژوهش مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی در مجله علمی پژوهشی "علوم دینی قم Centar za religijske nauke KOM"
انتشار مقاله دکتر محمد قربانپور دلاور معاون پژوهش مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی در مجله علمی پژوهشی "علوم دینی قم Centar za religijske nauke KOM"
انتشار مقاله دکتر محمد قربانپور دلاور معاون پژوهش مجتمع آموزش عالی زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی در مجله علمی پژوهشی "علوم دینی قم Centar za religijske nauke KOM" بلگراد- صربستان، با عنوان "فرهنگ اسلامی در بالکان (با تأکید بر نقش علویان در توسعه بالکان)".


ثبت فعالیتهای تبلیغ مجازی در سامانه سمتا
لزوم ثبت فعالیتهای تبلیغی در فضای مجازی در سامانه سمتا
طلاب محترم می بایست لینک آثار تبلیغی خود را در سامانه جامع دانش پژوهان (سمتا) بارگذاری نمایند.


میلاد با سعادت کریم اهل بیت علیهم السلام بر شیعیان مبارک
ویژه میلاد با سعادت حضرت امام حسن علیه السلام
در سال سوم هجرت و در شب نیمه ماه رمضان، خانه امیرالمؤمنین و فاطمه علیهما السلام میزبان قدوم مولود مبارکی شد که شادی را با خود به خانه وحی آورد. در این شب فرخنده، سبط اکبر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم ، حضرت امام حسن علیه السلام چشم به جهان گشود و شهر مدینه را غرق نور کرد.


مطالعات فرهنگی با محوریت شرق آسیا (چین و ژاپن)
ششمین دوره مطالعات فرهنگی با محوریت شرق آسیا (چین و ژاپن)
ششمین دوره مطالعات فرهنگی با محوریت شرق آسیا (چین و ژاپن) پنجشنبه 19 فروردین 1400 ساعت 10 تا 19


پنجمین دوره مطالعات فرهنگی جهان با محوریت خاورمیانه عربی
پنجمین دوره مطالعات فرهنگی جهان با محوریت خاورمیانه عربی
📌دوره مطالعات فرهنگی منطقه خاورمیانه عربی توسط مجتمع زبان، ادبیات و فرهنگ شناسی (جامعه المصطفی) با همکاری مرکز بین الملل حوزه های علمیه به صورت مجازی برگزار می گردد.2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>